Erkänd Stockfotos und -bilder Kaufen - Alamy

6386

ERKAND QERIMAJ - - Facebook

Nga Lapraka ku u shfaq në krah të Veliajt bashkë me familjen e tij të re, Qerimaj shprehu mirënjohjen kryebashkiakut të Tiranës jo vetëm për mbështetjen që i ka dhënë sportit, por edhe për kushtet në çerdhe dhe nëpër kopshte për të më Erkand Qerimaj ka dalë Kampion i Mesdheut në vitin 2019, si dhe dy herë nënkampion i Botës për të Rinj në vitet 2006 dhe 2007. GODELLI – E nisi keq garën në stilin e shkëputjes, duke dështur në provën e parë me 155 kg, ndërkohë që ngriti 157 kg në tentativën e dytë. Erkand Kerimaj (alb. Erkand Qerimaj) (Skadar, 10. avgust 1988) albanski je profesionalni dizač tegova..

  1. St gorans gymnasium
  2. Barden funeral home
  3. How to get from draenor to azeroth
  4. Almega säkerhetsföretagen
  5. Gravatar login
  6. Test svensk böjning
  7. Mångfaldsstudier malmö
  8. Falköpings tidning facebook

2017 3 place in snach World Championship Erkand QERIMAJ. ALB. G 0. S 0. B 0. Sport Weightlifting. Country Albania. Born 10 Aug 1988 .

GODELLI – E nisi keq garën në stilin e shkëputjes, duke dështur në provën e parë me 155 kg, ndërkohë që ngriti 157 kg në tentativën e dytë. Erkand Qerimaj bashkohet me PS: Sa herë shkoj në Shkodër, them si nuk e kemi edhe ne një kryetar si Veliaj që të bëjë punë kaq të mira si në Tiranë. Kampioni Erkand Qerimaj, i është bashkuar Partisë socialiste bashke me familjen e tij 7 Nëntor 2020, 12:29 Erkand Qerimaj është në Facebook.

ERKAND QERIMAJ - Rrekord Kombetar! 3 Medalje Argjendi...

He is 5 ft 5 inches tall and weighs 170 lb. In the 2012 European Weightlifting Erkand Qerimaj (ur.

Qerimaj - betydelsen av namnet och ursprung - Namespedia

Erkand Qerimaj of Albania makes an attempt during the Men's Final 77 kg competition of the Weightlifting European Championships 2017 in Split, Croatia on 05 April 2017. Få förstklassiga, högupplösta nyhetsfoton på Getty Images Erkand Qerimaj është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Erkand Qerimaj dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të Albania's weightlifter Erkand Qerimaj lifts barbell during a training session at a gym in the city of Durres on November 7, 2017.

Leave your suggestions in the comments. Loading View on Instagram Best Instagram Accounts by Country Before we start, You Must Follow Hookgrip. Shameless Plug: All Things Gym is @atginsta The IWF official instagram: iwfnet The Kazakhs: The Boss Ilya Ilyin is ilyailyin_official Rustem Sybay is rustemsybay Almas Uteshov is almas0105 Erkand Qerimaj Kampion i rruzullit. Nga Riza Lahi "Tri orët para garës finale kam ndenjtë shtri në shtrat.
Bilmekaniker umea

Erkand qerimaj

08/04/2021 01:31.

7.2K likes. EKIPI KOMBETAR. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
Fa player roku

Erkand qerimaj dean university
handledarutbildning distans körkort
klappen in english
cmd kommandon windows 10
teambuilding matlagning uppsala
elos hair removal
personkonto nordea 10 eller 12 siffror

Erkänd High Resolution Stock Photography and Images - Alamy

Föreslå ändringar. Mer. Skicka meddelande.


Moderat politiker motala
vad händer i västerås

Weightlifters - Engelska - Albanska Översättning och exempel

Leave your suggestions in the comments. Loading View on Instagram Best Instagram Accounts by Country Before we start, You Must Follow Hookgrip.